Victoria Beckham

Victoria Beckham

Vıctorıa Beckham

 

Şıklığı ve zarafetiyle öne Victoria Beckham, Notting Hill’deki mağazasından çıkarken paparazziler tarafından görüntülenmiş. Victoria, Victoria Beckham güneş gözlüğünü tercih etmiş.

Kasım 2023

Olivia Wilde

Olivia Wilde

Ray-Ban

New York doğumlu güzel oyuncu Olivia Wilde Los Angeles’ta alışveriş yaparken paparazzilerin dikkatinden kaçmamış. Olivia günlük stilini Ray-Ban güneş gözlüğü ile tamamlamış.

Kasım 2023

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Guccı

 

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus parıltılı siyah mini elbise, yeşil kürk görünümlü ceket, şık küpeler ve Gucci güneş gözlüğü ile tamamladığı kombini ile Beverly Hills’teki bir partide objektiflere yakalanmış.

Kasım 2023

Megan Markle

Megan Markle

Valentıno

 

Ünlü isim Meghan Markle arkadaşlarıyla öğle yemeği için gittiği restoranın çıkışında paparazziler tarafından fotoğraflanmış. Megan Markle siyah Valentino güneş gözlüğü ile şık görünüyor.

Kasım 2023

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Saınt Laurent

 

Kardashian ailesinin sarışın üyesi Khloe Kardashian, sabah antrenmanı sonrası evine dönerken görülüyor. Khloe keskin hatları olan büyük boy Saint Laurent güneş gözlüğüyle havalı.

Kasım 2023

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Chımı

 

Güzel ve başarılı model Kendall Jenner iş için gittiği Paris’te defile sonrası paparazziler tarafından fotoğraflanmış. Kendall siyah deri ceketi ile uyumlu Chimi güneş gözlüğünü seçmiş.

Kasım 2023

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Olıver Peoples

 

Defile için gitti Londra’da bir katılan genç ve güzel model Kaia Gerber, parti çıkışında aracına giderken paparazzilere yakalanmış. Kaia Gerber’e Oliver Peoples’tan seçtiği güneş gözlüğü yakışmış.

Kasım 2023

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Chloe

Eşi Ben Affleck ile mutlu evliliğini sürdüren dünyaca ünlü Jennifer Lopez, kot, tişört ve hırkadan oluşan günlük kombini şık halka küpeler ve Chloe’nin havalı güneş gözlüğü ile tamamlamış.

Kasım 2023

Heidi Klum

Heidi Klum

Dolce&Gabbana

America’s Got Talent yarışma programının çekimleri için stüdyoya girerken kameralara gülümseyen Heidi Klum, büyük boy Dolce&Gabbana güneş gözlüğü ile çok alımlı ve asil görünüyor.

Kasım 2023

Hailey Rhode Bieber

Hailey Rhode Bieber

The Attıco

 

Tarzı ile öne çıkan Hailey Rhode Bieber, eşi ile öğle yemeğine giderken paparazzilere yakalanmış. Hailey kot ve monttan oluşan sade giyimini The Attico güneş gözlüğüyle tamamlamış.

Kasım 2023