‘BİZLE BÜYÜYOR’

Andy Wolf, kuruluşunun on beşinci yıldönümünü Dna’sını yansıtan çevre dostu ‘Grow With Us’ (Bizimle Büyüyün) isimli kampanya ve özel bir seri ile kutluyor.

ANDY WOLF’A DAİR…

Avusturya’nın Hartberg kentinde 2006 yılında kurulan Andy Wolf Eyewear, marka ismini Kurucuları Andreas Pirkheim ve Wolfgang Scheucher’ın isimlerinin kısaltmasından almıştır. Andreas Pirkheim ve Wolfgang Scheucher, anavatanları Avusturya’nın geleneksel işçiliğini koruyarak çağdaş, yenilikçi ve modern çizgilerde gözlük tasarımları oluşturmak hedefiyle yola çıktı. Andy Wolf Eyewear’ın Hartberg’de asetat üretimlerini gerçekleştirdiği fabrikaları yanı sıra; Berlin, New York ve Fransız Jura Bölgesi’nde de metal gözlük üretime yönelik lokasyonları bulunmaktadır. Marka bu atölyelerde geleneksel el işçiliğinin ön planda tutulduğu, yüksek kalite ve estetik görünümler vadeden gözlük koleksiyonlarına imza atıyor.

Andy Wolf Eyewear gözlüklerinin tasarım, geliştirme ve üretim süreçlerinin tümünde titizlik, yaratıcılık ve özenden ödün vermeden mükemmelliyetçi bir bakış açısıyla çalışan ekibiyle; başarısı küresel çapta hızla yükselen gözlük markaları arasındaki yerini giderek sağlamlaştırmaktadır. Gözlüklerinde en yüksek kalitedeki malzemeleri tercih eden Andy Wolf Eyewear, şimdiye kadar beğenilere sunduğu tüm gözlük koleksiyonlarındaki modellerin her birini gözlüklere yönelik tutkularıyla el yapımı olarak üretmektedir. Gözlük hazırlama tutkuları konusunda tam olarak ‘adanmış’ markalardan biri olarak adından söz ettiren Andy Wolf, marka Dna’sına işlenen yenilikçi ve modern tasarım yaklaşımını tüm koleksiyonlarına yansıtmayı başarmıştır. Avrupa’da doğup küresel çapta başarı yakalayan Andy Wolf Eyewear, zamanın ruhunu yakaladığı tasarımlarını geleneksel işçilik ve çağdaş formlarla harmanlayarak gözlük severlere ideal alternatifler sunmayı sürdürmektedir.

Andy Wolf Eyewear, kendi fabrikalarında el işçiliği ile gerçekleştirdiği üretimleri ve güçlü satış zincirleri sayesinde altmış dokuz ülkede varlığını koruyan verimli bir uluslararası şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Andy Wolf’un Avrupalı üreticilerden temin ettiği yüksek kaliteli asetat ve metal, markanın benzersiz ve zamansız formlara sahip tasarımlarının ana malzemesi olarak kullanılmaktadır. Andy Wolf’un çağdaş ve yenilikçi vizyonu ile beğenilere sunduğu yüksek standartlardaki gözlük koleksiyonları, kullanıcılarına işlevsellik, konfor ve trendlere uygun stiller sunmaktadır.

15. YILA ÖZEL ÇEVRE DOSTU KAMPANYA

Avusturyalı gözlük markası Andy Wolf Eyewear bu yıl kuruluşunun on beşinci yıldönümünü Dna’sını yansıtan yenilikçi ve çevre dostu ‘Grow With Us’ (Bizimle Büyüyün) isimli kampanya ile kutluyor. Kurulduğu günden bu yana insanlara ve doğaya karşı güçlü bir sorumluluk duygusuna sahip olan Andy Wolf Eyewear, yenilikçi bir marka olarak daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru bir değil birçok adım atmıştır. Andy Wolf aynı sorumluluk duygusuyla 2022 yılının tamamını kapsayacak olan Grow With Us kampanyasını beğenilere sunuyor.

Kampanyaya göre 2022 yılında ‘Grow With Us’ sloganıyla satılacak olan her bir Andy Wolf gözlüğü için Avusturya’da bir metrekarelik kır çiçekleriyle bezenmiş yeşil alanlar oluşturulacak. Covid-19 pandemisi gibi küresel bir sağlık probleminin yaşandığı son iki yılın ardından Andy Wolf, 2022 yılının tamamında ilkbaharı yaşatacak. Andy Wolf kır çiçeklerinden oluşan yeşil alan projesinden önce geçtiğimiz yıl da Avusturya’daki tarlalara yerel çiçek tohumları ekerek çevre dostu bir kampanya gerçekleştirmişti.

Grow With Us kampanyası için önceden titiz ve uzun bir hazırlık süreci geçiren Andy Wolf Eyewear, Hartberg’deki genel merkezinin önündeki on hektarlık alanı da kampanya öncesi kır çiçekleriyle donattı. Hem çevre dostu oluşu hem de pozitif enerji sunan bu özel kampanya Andy Wolf Eyewear kullanıcıları tarafından büyük takdir topladı.

ZAMANSIZ BİR SERİ…

Andy Wolf Eyewear, on beşinci yıldönümünde Grow With Us kampanyasının konseptinden esinlenerek hazırladığı ve geçmişle geleceği birleştirdiği ‘Awearness’ isimli yeni bir gözlük koleksiyonunu beğenilere sunuyor. Farkındalık anlamına gelen yeni koleksiyon, insanlar ve doğa arasındaki bilinçli etkileşimi gözler önüne seriyor. Koleksiyonda her biri on renk seçeneği ile sunulan beş adet yeni zamansız model bulunuyor. Koleksiyonda tasarımdan ambalaja kadar gözlüklerin her detayı incelikle düşünülmüştür. Gözlükler, işlenmeden önce haftalarca doğal olarak eskitilen yüksek kaliteli biyoasetattan yapılmıştır. Her bir parçanın ayrı ayrı değiştirilebilmesi ve camların demonte edilerek saf malzemelere dönüştürülebilmesi için kalıcı bağlantılardan bilinçli olarak kaçınılmıştır. Bu, kolay onarım ve daha sonra ise geri dönüşüm olanağı sağlamaktadır.

Kaynak: Spectr

Nisan 2022