Vizyoner Tasarımlar

Bağımsız İspanyol marka 2024 ilkbaharında XS koleksiyonunu yeni modellerle genişletirken, yepyeni serisi Odd Fruits ile yaz sezonuna hoş geldin diyor.

Gigi Studios, benzersiz, el yapımı gözlükler tasarlayan ve üreten küresel bağımsız bir markadır. İspanya’nın yaşam tarzı başkenti Barselona’dan gelen marka, sürekli olarak sanattan ve yeni trendlerden ilham almaktadır. Sürekli yenilik arayışı, malzemelerin vizyoner kullanımı ve gözlük tasarımında yılların deneyimi, Gigi Studios’un koleksiyonlarının belirleyici unsurlarıdır. Yıllar içinde, özgün ve tutarlı imajıyla Gigi Studios, gözlük evrenindeki yerini sağlamlaştırdı. Gigi Studios’un gözlük çerçeveleri, İtalyan ve Japon üretimi doğal asetat gibi asil malzemelerden üretiliyor. Malzemelerdeki pamuk içeriği rahatlık, esneklik ve dayanıklılık sağlıyor. Buna ek olarak asetat renkler, yapılar ve şekiller için sayısız olasılık sunuyor. İspanyol markaya ait bu özellikler markanın Dna’sını tamamen özgün kılmaktadır. Canlı, genç ve modaya uygun tasarımları ile yeteneğini gözlük dünyasına kanıtlayan Gigi Studios, 2024 İlkbahar/Yaz sezonunda yeni çıkan ürünleri ve koleksiyonuyla dikkatleri çekiyor.

Küçük Yüzler için XS Genişliyor
Gigi Studios, markanın özünü küçük modellerde özetleyen XS koleksiyonundaki optik çerçeveler ve güneş gözlükleri için yeni tasarımlarını sunuyor. XS koleksiyonu, küçük boyutlarda güçlü bir ruhu özetleyen kompakt, cesur tasarımlarda zarif silüetlerden oluşuyor. Detaylara büyük özen gösterilerek el işçiliğiyle üretilen yeni modeller, küçük yüzlere mükemmel uyum sağlayarak onların bireyselliklerini ve tarzlarını geliştiriyor. İtalya’dan doğal asetatlar ve Alman paslanmaz çeliği gibi en iyi asil malzemelerden üretilen XS koleksiyonu, yedi optik gözlük ve dört güneş gözlüğü olmak üzere on bir yeni modelle genişliyor. Her yeni tasarım kararı, uyumlu ve mükemmel bir şekilde entegre edilmiş bir sonuç elde etmek için her modelin bireysel karakterini ve gerekli teknik uyarlamalarını dikkate almıştır. İspanyol markanın yeni optik modelleri arasında dört yeni İtalyan asetat modeli öne çıkıyor. XS’in tasarımları, maksimum hafiflik sunan özgün şekillere ve ağırlıklarını azaltmaya yardımcı olan sofistike eğimlere ve açılara sahip oluşuyla göz kamaştırmayı başarıyor.

Yeni asetat optik tasarımlar, sofistike yarı saydamlar ve sıcak havanalar da dahil olmak üzere yenilikçi renklerden oluşan bir palette sunuluyor. Ayrıca, yeni şekillerin yanı sıra kırmızı veya mavi gibi şaşırtıcı çelik tonlarında da mevcut olan asetat Windsor halkalı üç yeni paslanmaz çelik çerçeve bulunmaktadır. XS koleksiyonundaki yeni güneş gözlükleri Larisa, Zenaida, Catalina ve Genesis ise daha ince asetatlar, yeni eğimler ve yuvarlak hatlar sayesinde azaltılmış ağırlıklarıyla dikkat çekiyor.

Odd Fruits Yazı Kucaklıyor
Gigi Studios, XS koleksiyonuna yaptığı yeni eklemelerin hemen ardından meyvenin eksantrikliğini ve benzersizliğini yakalayan altı modelden oluşan Odd Fruits (Tuhaf Meyveler) koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. Odd Fruits koleksiyonu, meyvenin ifade gücünden, sonsuz renk ve doku zenginliğinden ilham alıyor. Koleksiyon üç optik tasarım ve üç güneş gözlüğü olmak üzere toplam altı asetat modelden oluşuyor. Yoğun tonları, beklenmedik renk kombinasyonları, tuhaf şekilleri ve farklı dokularıyla meyveler, etkileyici ve çağrıştırıcı güçleri için İspanyol markaya ilham kaynağı oluyor. Meyvelerin tüm detayları ve nüansları güzelliğin özüdür ve bu doğal zenginlik Odd Fruits koleksiyonunun da özü haline gelmiştir.

Gigi Studios’un Odd Fruits koleksiyonu, her biri farklı meyvelerin çeşitli ton ve renklerinden ilham alan altı İtalyan asetat modelinden oluşuyor. Barselona’daki Gigi Studios ekibi tarafından titizlikle hazırlanan altı yeni tasarım, cesur renkleri, narin heykelsi şekilleri yumuşak eğimler ve geometrik silüetlerle birleştirerek bir stil ve kişilik ifadesi oluşturuyor. Fresh, Acid ve Tender isimli üç Odd Fruits optik tasarımı yenilikçi bir renk paletinde sunuluyor. Asidik ve parlak renkler, yarı saydam asetatlar ve iç kısımdaki ince laminasyonlarla birleştirilmiştir. Fresh, büyük boyutlu ve hafif geometrik şekliyle öne çıkarken; Acid, kenarlarındaki laminasyonlarla benzersiz bir karakter kazandırılmış büyük boyutlu bir tasarımdır. Son olarak Tender, ince çıkıntılara sahip kare bir model olarak beğenilere sunuluyor. Meyvelerin kromatik ve biçimsel zenginliği ise ilham verici siluetler ve renkler sunan üç güneş gözlüğünde vurgulanıyor. Oval şekilli Bitter, bu tasarıma derinlik ve yeni nüanslar katan çeşitli kalınlıklar ve laminasyonlarla öne çıkıyor. Lush, aynı yan ve üst laminasyonlara sahip daha dikdörtgen bir modeldir. Son olarak, Citrus altıgen bir tasarımdır. Gigi Studios, koleksiyonda yeni tasarımlara hafiflik katan çerçeveler üzerinde yoğun bir şekilde çalışmıştır. İspanyol marka CR39 camları asetatlarla eşleşecek şekilde yeni tonlarda geliştirdi. Odd Fruits koleksiyonunun renkli reklam kampanyası, meyvelerin eksantrikliğini ve benzersiz özelliklerini kutlarken, şüphesiz bu koleksiyona ilham veren yaratıcı güç olan doğanın formlarının sonsuz zenginliğine bir övgü sunuyor.

Kaynak: Spectr

Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir