Aksesuar Sanatı

Swarovski, Global Kreatif Direktör Giovanna Engelbert tarafından markanın efsanevi takı koleksiyonlarından ilham alınarak tasarlanan yeni gözlük koleksiyonunu sunuyor.

Constella’nın İlhamı

Swarovski’nin EssilorLuxottica işbirliği ile hazırladığı 2024 İlkbahar/Yaz gözlük koleksiyonunda markanın ikonik Constella takılarından ilham alınarak tasarlanan yeni güneş gözlüğü modeli göz kamaştırıyor. Bu yüzü saran muhteşem güneş gözlüğünün üzerindeki Swarovski kristalleri, uzaklardaki bir galaksi misali parıldıyor. Özel tasarımlı oval kedi gözü şekli, parçaya çağdaş bir hava katıyor. Bu metal güneş gözlüğü, ışıldamanızı sağlayacak gösterişli ve çarpıcı bir tarzla tüm parçaları parlatacağının sözünü veriyor. Galaksinin cazibesini ortaya çıkaran model; kıvrımlı saplarıyla, çerçeve ve saplar boyunca uzanan toplam 22 adet parıltılı Swarovski kristaliyle tamamlanan yarım rim halkalı, ayrıntılı bir tasarım sunuyor. Swarovski’nin Constella takılarından ilham alarak kavisli bir şekilde çerçeveye yukarıdan bağlanan saplarla kusursuz bir uyum yaratılmış. Şeffaf veya golden shadow renginde Swarovski kristalllerinden oluşan bir takımyıldızı ortaya çıkarıyor.

Lucent Işıltısı

Göz alıcı Lucent takı koleksiyonundan ilham alan Swarovski’nin, yeni tasarımlarda ortaya koyduğu yenilikçi birleşme kısmı, efsanevi Lucent kristal takı bitişlerini anımsatıyor. Yeni şeffaf asetat çerçeveler ve berrak Lucent kristaller ilk kez bu tasarımlarda sunuluyor. Bu ailedeki parlak ve neşeli tarzlar, cesur ve eğlenceli bir ruha sahip olanlar için tasarlanmış renk seçeneklerinden oluşuyor. Swarovski, saplarını canlı renklerdeki çarpıcı kristallerle tamamladığı modern kare asetat çerçeveli güneş gözlüğüyle tüm dikkatleri üzerinize çekiyor. Swarovski tüm tarzları zahmetsizce güçlendirerek, kusursuzca bir araya getiriyor.

Imber Sanatı

Hiçbir zaman gösterişten kaçmayan Swarovski, Imber koleksiyonundan ilham alan yeni tasarımlarında, tıpkı Imber aksesuarlarında olduğu gibi şişkin metal bezel yerleştirmeler içerisine, detaycı ve sanatsal bir işçilikle göz kamaştırıcı yuvarlak kristalleri diziyor. Bu ailedeki güçlü asetat çerçeveli güneş gözlüğü, cesur yuvarlak kristallerle süsleniyor. Tüm ilgiyi üzerinde toplayan bu asetat güneş gözlüğü, ışıltısıyla herkesi anında büyülüyor. Yastık şeklindeki bu tasarımlar, saplarındaki metalle tamamlanan iri kristalleri sayesinde hem cesur şık hem de çarpıcı bir görünüm ortaya koyuyor. Yuvarlak asetat optik modelin ise her bir sapını süsleyen dört kristal, benzersiz Swarovski ışıltısını yayıyor. Swarovski, ilhamını yine Imber ailesinden ve denizlerden alan benzersiz bir gözlük tasarımı daha sunuyor. Güneşin altında ışıldayan bir okyanusun canlı mavi-yeşil tonlarıyla ve deniz gözlüğünü çağrıştıran yapısıyla bu modern ve doğal gözlük; camlar, çerçeve ve saplar üzerine düşen ışık miktarını yoğunlaştıran toplam 130 adet kristale yer veriyor. Çıkarılabilir bir kayışla tamamlanan siyah renk seçeneği, sportif olduğu kadar tarz sahibi de olan okyanus esintili bir görünüm sunuyor. Bu eğlenceli güneş gözlüğü, ışığı yansıtan canlı ve denizden ilham alan tasarımı ile işlev ve modanın sportif bir füzyonunu sunuyor. Tasarımın deniz gözlüğünü anımsatan organik şekli benzersiz bir göz koruması ve tarz sahibi bir yorum sunarken, parıldayan kristaller okyanusun baş döndürücü ışıltısını çağrıştırıyor.

Matrix Esintisi

Pavé kristal yerleştirmelerin ışığı yansıtan özelliklerinden ilham alan Matrix koleksiyonundan yola çıkarak tasarlanan yeni gözlükler, efsanevi takı tasarımlarını hem karmaşık hem de daha sade detaylarla tamamlanan çağdaş tasarımlarla kusursuzca birleştiriyor. Havada süzülüyormuş gibi görünen yarı kıvrımlı, cesur ve modern bir tarz ile sunulan yenilikçi tasarımlar, aralıksız mikro pavé kristallerle süslenmiş ve sap uçlarından aşağı doğru akarak uzayan metal bir çubuk ile çerçeveleniyor. Kedi gözü formundaki yeni gösterişli metal güneş gözlüğü, tüm kıyafetlerle birlikte kullanabileceğiniz bir aksesuar sunuyor. Saplar ve köprü boyunca kesintisiz uzanan bir dizi Swarovski kristaliyle tamamlanan bu gözlük, dikkatleri zahmetsizce üzerinde toplayarak benzersiz bir ışıltı ortaya çıkarıyor. Sıra dışı bir modayı ve kristal işçiliğini harmanlayan Swarovski, bu tasarımla tüm görünümlere ışıltı katıyor. Modern güneş gözlüğü, yarım rim halkalı camlarıyla minimalist bir estetik ortaya çıkarıyor. Süslemeli üst çubuğu ve çerçeveye yukarıdan bağlanan Swarovski kristalleriyle kaplı sapları, yarım rim halkalı bu modern tasarımı sabit tutuyor. Detaylara önem verilerek titizlikle tasarlanan ve metal bir köprüyle kusursuzca birleşen geniş oval camlara yer veren güneş gözlüğü, modern ve tarz sahibi bir görünüm sunuyor. Kristalize pavé yerleştirmesiyle çerçeveye yukarıdan bağlanan metal saplar, Swarovski takılarından tanıdığımız o kusursuz ışıltıyı sunuyor.

Swan Dokunuşu

Geleneksel sınırların ötesinde ışıldayarak olağanüstü olana kucak açan ve ilhamını Swarovski’nin ikonik Swan’ından alan yeni gözlükler, yalnızca çarpıcı yapıları ile kullanıcısına tarz sunmakla kalmayarak markanın sonsuz mirasını da gururla temsil ediyor. Tasarımlar, maske şeklindeki benzersiz camların iki yanını süsleyen ve saplar boyunca zarifçe uzanarak uçlara kadar ulaşan göz kamaştırıcı bir pavé kristal yerleştirmesiyle tamamlanıyor. Neşeli görkemi temsil eden ve daimi bir hareketliliğe sahip kristal sevgi amblemi olan efsanevi Swarovski kuğusu, maske şeklindeki bu çağdaş güneş gözlüğü tasarımına seçkinlik katıyor. Üç yüzden fazla kristal ile güzel bir tasarımla süslenen bu güneş gözlüğü hiç şüphesiz tüm bakışları üzerine çekiyor.

Temmuz 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir