Dünyaca ünlü gözlük markası Etnia Barcelona, ünlü İspanyol futbol kulüplerinden FC Barcelona ile işbirliği yaparak yepyeni bir kapsül koleksiyona imza attı. Yedi güneş gözlüğü modelinden oluşan Barça isimli özel koleksiyon için sanat, teknoloji, spor ve kültürleri birleştiren Barselona şehri ortak paydada buluştu.

Vintage çizgiler ve modern trendlerin bir karışımı olan Barça koleksiyonu, FC Barcelona ve Etnia Barcelona’nın tavizsiz ve benzersiz köklerini onurlandırıyor. Ortak koleksiyon Akdeniz’den aldığı ilhamı lüks ve el işçiliği ile birleştirirken, Etnia Barcelona’dan beklenen yüksek kaliteyi de gözler önüne seriyor. Etnia Barcelona ve FC Barcelona futbol takımının işbirliği ile hazırlanan yeni Barça koleksiyonunda premium materyaller kullanılmasına özen gösterilmiştir.

Koleksiyonda Mazzucchelli doğal asetat ve HD renkli mineral camlar renk ve kalite açısından benzersiz bir görsel deneyim sunuyor. Gözlük zanaatı ve sporu bir araya getiren Barça’nın kampanya fotoğrafları da şimdiden büyük ilgi görüyor.

Aralık 2022