Sektörden Haber
LANVIN EYEWEAR İLKBAHAR/YAZ 2022 SEZONU İÇİN ERKEKLERE YÖNELİK JL GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİYLE KARŞINIZDA

LANVIN EYEWEAR İLKBAHAR/YAZ 2022 SEZONU İÇİN ERKEKLERE YÖNELİK JL GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİYLE KARŞINIZDA

Lanvin, Fransız Haute Couture Modaevi’nin efsanevi kurucusu Jeanne Lanvin’in baş harflerinden oluşan JL monogram logosunu taşıyan erkeklere yönelik yeni İlkbahar/Yaz 2022 sezonu özel güneş gözlüğü modellerini beğenilerinize sunuyor. Üst kalite malzemelerden hazırlanmış son derece maskulen şekillere sahip stillerin detaylarında markanın karakteristik inceliği ve ayrıntılara olan özeni görülüyor. Modeller, hem zamanı asla geçmeyen titiz bir yaklaşımı hem de Lanvin’in kendine özgü sofistike ruhunu gözler önüne seren, modern ve şık bir çekiciliğe sahip.

LNV120S
Erkekler için tasarlanan, hafif altın rengi metal JL güneş gözlüğünün pilot tarzı çerçevesi, saplar boyunca uzanan ve rahat asetat sap uçlarıyla tamamlanan göze çarpmayan, girintili farklı bir desene sahip. Kaş çizgisinde yer alan JL monogram logosu markanın kimliğini çok göze çarpmadan fakat ikonik bir şekilde hatırlatıyor; silikon burun pedlerinde ise Lanvin’in imzası niteliğindeki logo yer alıyor. Klasik tek renk Karamel, Yeşil ve Mavi seçenekleriyle sunulan camlar ayrıca modern degrade Petrol rengi seçeneğine sahip.

LNV630S
Maskulen dikdörtgen şekli ve hafif asetat yapısı ile erkekler için tasarlanan bu JL güneş gözlüğü modeli zamanı asla geçmeyen bir klasik. Metal süslemenin üzerinde yer alan, farkıyla dikkat çeken üç boyutlu, yüksek kabartmalı JL monogram logosu sapları öne çıkarıyor. Koyu Havana ve Karamel renk seçenekleriyle sunulan çerçeve Mavi camlarla tamamlanırken Siyah ve Havana çerçeveler sırasıyla Yeşil ve Kahverengi camlarla sunuluyor. Özel JL güneş gözlüğü modelleri dünya çapında seçkin mağazalar ve premium gözlük mağazalarında satılırken LNV120S modeli, Lanvin butikleri ve www.lanvin.com adresinde çevrimiçi olarak da satışa sunuluyor.
 

Temmuz 2022